Kim jesteśmy?

Active Kaszuby – tak postanowiliśmy nazwać naszą firmę ponieważ jesteśmy za propagowaniem zdrowego, AKTYWNEGO spędzania wolnego czasu i atrakcje o takim charakterze chcielibyśmy proponować naszym przyszłym  gościom/klientom.

Znajdujemy się w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski,  który oferuje wymarzone okoliczności przyrody(lasy jeziora i czyste powietrze bez Smogu :))i ale też  gościnność i życzliwość mieszkających tu ludzi, z stąd drugi człon naszej nazwy -KASZUBY.

Jesteśmy nową firmą o dużych ambicjach.

Postanowiliśmy stworzyć firmę, która zająć się ma organizacja imprez okolicznościowych oraz ewentów dla firm ale i nie tylko. Zorganizujemy dla Was i obsłużymy  zarówno  integracyjną imprezę firmową, wieczór kawalerski/panieński, 40 urodziny czy nawet dzień dziecka z mini quadami, dmuchanymi zamkami i watą cukrową.

Posiadamy bogatą ofertę atrakcji które dopasujemy do Waszych oczekiwań. Posiadamy propozycję dla gości indywidualnych jak i grup. Dążymy do tego aby Active Kaszuby stały się synonimem dobrej i bezpiecznej zabawy w tej niewątpliwie pięknej części Polski.

Obszarem terytorialnym działania Active Kaszuby to przede wszystkim województwo pomorskie, ale jesteśmy mobilni i postaramy się sprostać każdej propozycji. Posiadamy własny transport, dzięki czemu możemy bardzo łatwo zorganizować imprezę w dowolnym miejscu.

Nie musisz się już zastanawiać gdzie zorganizować imprezę, zadzwoń a my przywieziemy imprezę do ciebie!

O firmie

Active Kaszuby – tak postanowiliśmy nazwać naszą firmę ponieważ jesteśmy za propagowaniem zdrowego, AKTYWNEGO spędzania wolnego czasu i atrakcje o takim charakterze chcielibyśmy proponować naszym przyszłym gościom/klientom.

Znajdujemy się w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, który oferuje wymarzone okoliczności przyrody(lasy jeziora i czyste powietrze bez Smogu :))i ale też gościnność i życzliwość mieszkających tu ludzi, z stąd drugi człon naszej nazwy - KASZUBY.

Pełen opis firmy