Bubble Ball

Jako niewątpliwi pasjonaci futbolu zadbaliśmy aby udostępnić naszym gościom coś wyjątkowego!

Bubble Futball to nic innego jak piłka nożna w specjalnych sferycznych kulach, połączenie gry w piłkę nożna oraz dużej dawki humoru.

Poruszanie się po boisku a tym bardziej odebranie piłki przeciwnikowi są mocno utrudnione i prowadzą do licznych zderzeń i przedziwnych akrobacji zawodników. Dzięki dmuchanym kulom wszystko jest amortyzowane i bezpieczne.

Atrakcja skierowana zarówno dla młodszych jak i starszych , dla mężczyzn ale i dla pań. Każdy z naszych gości będzie mógł poczuć się prawie jak Lewandowski, Ronaldo i Messi. Ale umówmy się, piłka jest tu tylko pretekstem :)

Zajmujemy się organizacją gry w bubble football dla osob prywatnych jak i dla firm. BUBBLE BALL to świetna propozycja aktywnych spotkań integracyjnych, wieczory kawalerskie i panieńskie, pikniki czy festyny.

Posiadamy łącznie 16 kul. Organizujemy rozgrywki w plenerze lub na salach gimnastycznych w całym województwie pomorskim.

Zapewniamy!

  • 16 dmuchanych kul
  • Piłkę
  • Bramki przenośne
  • Koszulki znacznikowe

Zasady gry

Drużyny

Maksymalna liczba grających zawodników w jednej drużynie to 5 (w sumie 10 zawodników w dwóch drużynach). W przypadku większej liczby uczestników (np. 15 osób) tworzymy 3 drużyny.

Jeśli liczba uczestników nie jest wielokrotnością 5 (np. 13 osób), tworzymy drużyny z zawodnikami rezerwowymi. W przypadku większych eventów firmowych, istnieje możliwość rozszerzenia zestawu o dodatkowe 10 kul (10 vs 10)

Gra

Zazwyczaj wprowadzamy trzy lub cztery różne tryby rozgrywek, które tłumaczymy na miejscu.

Najbardziej popularnym trybem jest „Bubble Football”

01. Rozpoczęcie- piłka znajduję się na środku boiska, natomiast zawodnicy obu drużyn za liniami bramkowymi po swojej stronie boiska.

Gwizdek wyznacza moment rozpoczęcia meczu, wtedy zawodnicy biegną w kierunku piłki, „walcząc” o jej posiadanie.

02. Rozpoczęcie następuje za każdym razem po zdobyciu gola Auty- jeżeli rozgrywka uwzględnia auty, to są one wykonywane zza linii bocznej, w miejscu w którym piłka opuściła plac gry przez przeciwną drużynę w formie wykopu piłki z linii Rożne- jak w standardowej piłce nożnej Brak fauli

Nie ma typowego bramkarza.
Akceptowane jest ustawienie na linii bramkowej jednego z graczy
Decyzja sędziego jest ostateczna

Strój

Najbardziej odpowiednim strojem do CrashBall jest luźny strój sportowy.

Wymagane jest odpowiednie obuwie sportowe (halowe lub przeznaczone do gry na nawierzchni trawiastej – buty bez korków).

Wymagane jest zdjęcie biżuterii przed rozgrywką. Niezdejmowalna biżuteria musi zostać zakryta.

Zalecane jest zdjęcie okularów przed rozgrywką. Osoby, które nie mogą grać bez okularów musza przejąć pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikające z rozgrywki.

Czas - 1 godzina wynajmu rozgrywek obejmuje

  • 5 minutowe szkolenie dotyczące zasad gry i bezpieczeństwa 55 minut świetnej zabawy.
  • Najbardziej odpowiednim strojem do CrashBall jest luźny strój sportowy.
  • Wymagane jest odpowiednie obuwie sportowe (halowe lub przeznaczone do gry na nawierzchni trawiastej – buty bez korków).
  • Wymagane jest zdjęcie biżuterii przed rozgrywką. Niezdejmowalna biżuteria musi zostać zakryta.
  • Zalecane jest zdjęcie okularów przed rozgrywką.
  • Osoby, które nie mogą grać bez okularów musza przejąć pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikające z rozgrywki.

O firmie

Active Kaszuby – tak postanowiliśmy nazwać naszą firmę ponieważ jesteśmy za propagowaniem zdrowego, AKTYWNEGO spędzania wolnego czasu i atrakcje o takim charakterze chcielibyśmy proponować naszym przyszłym gościom/klientom.

Znajdujemy się w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, który oferuje wymarzone okoliczności przyrody(lasy jeziora i czyste powietrze bez Smogu :))i ale też gościnność i życzliwość mieszkających tu ludzi, z stąd drugi człon naszej nazwy - KASZUBY.

Pełen opis firmy